1. Jums jāizvēlas urnas veids, kas Jums šķiet vispiemērotākais. Ja vēlaties urnu personalizēt, tad jāievada attiecīgajā ailē vārds, uzvārds un jālejuplādē bilde.
  2. Tiklīdz pasūtījums tiks apstiprināts, mēs sāksim urnas izgatavošanu.
  3. Pēc aptuveni 3-4 nedēļām mēs nosūtīsim Jums bildi ar gatavu urnu, lai pārliecinātos, ka viss ir tieši tā kā vēlējāties.
  4. Gaidiet līdz urna tiks jums piegādāta. Mēs sūtam ar DHL vai DPD kurjeriem un iepakojam viņas tā, lai Jums par drošību nebūtu jāsatraucas.

Jā, “Ceramic with Soul” piedāvā šādu pakalpojumu. Katrs šāds pasūtījums tiks īpaši atrunāts un apstrādāts personiski. Balstoties uz Jūsu vēlmēm un vajadzībām, radīsim perfektu urnu tieši Jums.

Urnu standartizmēra tilpums ir aptuveni 3,5 litri. Šāda urna ir piemērota vidējas miesasbūves (aptuveni 97 kg) cilvēka pelniem.

Par precīzu tilpumu katra cilvēka pelniem, jautājiet izvēlētajā krematorijā.

Pelniem vajadzētu būt saņemtiem vai nu plastikāta maisiņā vai nu konteinerā. Mēs ieteiktu urnā ievietot ar visu plastikāta maisiņu, bet, ja tas nav iespējams, tad paņemt un pelnus vienkārši pārbērt urnā. Ja tas Jums sagādā neērtības, jūs variet palūgt to izdarīt krematorijas pārstāvim.

Piemiņas urna ir maza urna, kurā ir paredzēts glabāt tikai mazu daļu no pelniem. Tādejādi tiek dota iespēja katram ģimenes loceklim glabāt daļiņu no mīļotā cilvēka. Piemiņas urnas veic tādu pašu uzdevumu kā pelnu juvelierizstrādājumi.

Standart urna ir paredzēta visu pelnu glabāšanai.

Iespējams, vēlēsieties pelnus izkaisīt kādā Jums vai Jūsu tuviniekam nozīmīgā vietā.

Daži cilvēki pelnus izkaisa un urnu izmanto, lai saglabātu tikai nelielu daudzumu no tiem.

Nav likumu, kas noteiktu vai drīkst un kā drīkst to darīt.

Pelni var tikt glabāti arī kādā tam speciāli nozīmētā vietā, parasti mājā vai kolumbārijā. Urna ar pelniem var tikt arī apglabāta kapos noteiktajā vietā.

Pirms iegādājaties urnu, apsveriet, kur Jūs viņu glabāsiet un cik greznai viņai vajadzētu būt.

Mazās piemiņas urnas ir piemērotas pelnu dalīšanai radinieku starpā, vai neliela pelnu daudzuma uzglabāšanai mājās.

 Pelnu uzglabāšana dārzā arī ir ļoti pieņemams variants.

Ceramic with Soul urnas ir paradzētas uzglabāšanai kā iekštelpās, tā arī ārā.

Urnas tiek izgatavotas no Latvijas māla un no ārpuses tiek pārklātas ar glazūru, kas piešķir izsmalcinātu un skaistu izskatu. Ņemot vērā, ka urnas tiek apdedzinātas ļoti augstā temperatūrā, tās ir izturīgas pret laikapstākļiem un salu.

Jums noteikti jāpārliecinās, ka urnā nevar iekļūt ūdens caur vāku. Tāpēc mēs vienmēr iesakām urnu aizvērt vāku pielīmējot(gan lietošanai iekštelpās, gan ārpus tām).

Mēs iesakām urnu novietot uz līdzenas un sausas virsmas, nevis tieši uz zemes , zālē vai puķu dobē. Novietojot urnu, piemēram, uz akmens, cokola vai uz pamatplāksnes, jūs novēršat gruntsūdeņu vai lietus ūdens nokļūšanu urnā, kā rezultātā sala gadījumā tā varētu salūzt.

Dažas reizes gadā rūpīgi jānotīra urna ar sausu drānu vai jānomazgā ar maigu tīrīšanas līdzekli.

Jūs to varat arī apsmidzināt katru gadu ar ūdeni atgrūdošu līdzekli (piemēram, silikona aerosolu), īpaši, ja urna atrodas ārpusē. Tas arī palīdz saglabāt urnas sākotnējās krāsas.

Pirmkārt pārbaudiet vai no jūsu kartes ir noņemta vai ieturēta nauda.

  • Ja tā, iesakām nogaidīt 1 stundu. Datu plūsmas dēļ mūsu maksājumu platformā maksājums dažkārt tiek aizkavēts. Lai saņemtu pasūtījuma apstiprinājumu, var paiet viena stunda. Vēl pēc stundas neesat saņēmis pasūtījuma apstiprinājumu? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums. Lūdzu, saglabājiet darījuma numuru.
  • Lūdzu, pārbaudiet arī savu surogātpasta mapi, jo reizēm tur ir nosūtīts jūsu pasūtījuma apstiprinājums.
  • Ja nauda nav ieturēta, tad maksājums diemžēl nav bijis veiksmīgs. Lūdzu, pasūtiet vēlreiz. Paldies.